Перейти к мобильной версии
0
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)

Запрос звонка
Фильтры

Розвідні гаєчні ключі

Ті, хто стикався з ремонтом якої-небудь техніки, сантехніки, знають, що не обійтися без гайкового ключа. Іноді буває, що ключа потрібного розміру під рукою немає, або ж гайка нестандартного розміру, у такому разі вам підійдуть розвідні ключі. Цього типу гаєчні ключі є універсальними, вони підходять під безліч розмірів, допоможуть вам відкрутити сантехнічний кран або будь-яку гайку і болт.

Конструкція розвідних ключів відома з давніх пір, тому випускаються ці пристосування великою кількістю фірм. Сьогодні різниця між різними ключами криється тільки в якості виготовлення і вживаних матеріалах (вид сталі та спосіб їх обробки).

Торгова марка Toptul пропонує у своєму асортименті декілька варіантів розвідних гайкових ключів :

  • Ключ з металевою ручкою;
  • гаєчний ключ з обгумованою ручкою;
  • діелектричний ключ (до 1000В);
  • ключ з самозатискним зівом;
  • трубний важільний ключ;
  • переставний ключ.

Ключі розвідні мають відмінності за максимальним розміром захоплення зіву і формою губок. Деякі моделі оснащені спеціальною цифровою шкалою, по якій можна виставити необхідний розмір згідно з параметрами гайки або виміряти її. Розмір захоплення губками ключа настроюється вбудованим черв'ячно-рейковим регулятором.

Єдиний недолік універсальності інструменту поміщений в те, що шестигранні кріплення намертво таким ключем не захопиш. Якщо відкручувати туго затягнуті гайки, то можна пошкодити сам кріпильний елемент або ж ключ. Ключі виготовлені з якісного хромованадієвого сплаву. Покриття гаєчних ключів оброблене спеціальним напиленням для захисту від виникнення корозії металу. Для збільшення терміну служби інструменту рекомендується кожного разу після використання протирати його від вологи, пилу і бруду.

Бесплатные телефоны горячей линии: 066-888-00-44, 067-888-00-44, 057-720-91-53
Запросить звонок