Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Г-подібні ключі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

У еру сучасного машинобудування і постійно розвивається автопрому з'явилося безліч різних роз'ємів на болтах, які вимагають специфічного інструменту для роботи. Кожен автовиробник вносить щось своє у різноманітність розмірів та форм. Компанія Toptul також має різноманітні набори шестигранників, які відрізняються між собою розмірами, довжиною та конфігурацією. Торцевий ключ допоможе при важкодоступності місця входження, а найвища якість дозволить докладати великих зусиль без шкоди якості та структурі ключа. Шестигранні г-подібні ключі в наборах продаються поштучно і відрізняються між собою як розмірами, так і довжиною.

Набір г образних ключів відрізняються між собою типами робочих кінцевиків. Ці набори можуть включати:

  • шестигранний ключ із кулею на кінці або без
  • шестипроменеву зірку з кулею на кінці або без (TORX)
  • дванадцятипроменеву зірку (SPLINE)

Набори шестигранників бувають у трьох типів довжини, а також розрізняють як окремий підвид шестигранний набір г образних ключів з кулею. Такий специфічний тип ключів використовується для роботи з болтами у важкодоступних місцях, коли заважає, наприклад, виступ над болтом і немає можливості працювати строго з торця. Торцевий г-подібний ключ із кулею дозволяє працювати під кутом до 15 градусів, що суттєво полегшить роботу механіку. Для роботи з американською технікою існують набори, що мають дюймові розміри ключів. Дані набори відмінно підійдуть для роботи з американськими автомобілями, мотоциклами та водною технікою.

Для візуалізації розмірів є набір г-подібних шестигранних ключів, кожен з яких виділений окремим кольором для кращого сприйняття. Існують набори на 7 і 9 одиниць – перший набір компактніший за розміром, але у наборів з другої групи більша різноманітність розмірів. На чолі гами наборів шестигранників Toptul стоїть набір у чохлі на 14 одиниць, який охоплює всі необхідні розміри. Завдяки великій кількості варіантів довжини, конфігурації та розмірів можна вибрати саме такі набори шестигранників, які максимально підійдуть під будь-який вид діяльності.

Окремим підвидом є торцевий ключ з шестикінцевою зіркою на кінці. Також цей розмір прийнято називати Torx. Дані набори ключів підходять під так звані болти євро. Цей формат часто зустрічається на французьких автомобілях, німецьких і навіть автомобілях вітчизняного виробництва. Повсюдно використовується для розбирання салону та ходової частини. Серед шестикінцевих зірок останнім часом часто трапляються ситуації, коли використовуються так звані болти із секретом. Спеціально для таких випадків розроблено набір г подібних ключів з отвором, що дозволяє без проблем відкрутити потрібний розмір. Зручна новинка від торгової марки Toptul – набір г-подібних ключів Torx із кулею. Поряд із шестигранними наборами дають можливість працювати у важкодоступних місцях.

Торцевий ключ із дванадцяти променевою зіркою на кінці (Spline) також може зустрітися у сфері обслуговування автомобілів. Найчастіше такі наконечники використовуються в німецькому автопромі, зокрема у Volkswagen-Audi Group. Вони широко поширені в болтах обшивки салону, а також вузлів та агрегатів трансмісії та ходової частини авто. В асортименті нашої компанії є набори з такою формою наконечника ключа.

Є набори торцевих ключів, які за своєю формою та спрямованістю відрізняються від вищеперелічених. Це, наприклад, складаний набір шестигранників Toptul або шестикінцевих зірок (Torx). Такі набори відрізняються компактністю та прогумованим корпусом, що робить їх незамінним аксесуаром для велосипедистів, мотоциклістів та власників чотириколісної мототехніки. Також зручне застосування для столярних робіт вдома, коли важливий малий розмір набору для зручнішого зберігання в обмежених умовах та нестачі вільного простору. Існують дуже зручні набори шестигранників з L-подібною ручкою, які поставляються з підставкою, що дозволяє вішати набір, наприклад, на стіну та тримати їх постійно під рукою у гаражі.

Вибір наборів г-подібних торцевих ключів величезний, але при цьому, знаючи конкретне призначення набору, наші менеджери із задоволенням допоможуть вибрати саме той набір, який максимально задовольнить Ваші потреби.  

Вгору