Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Біти та насадки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

З розвитком технологій і виробництва з'явилося безліч кріпильних гвинтів і болтів, робоча поверхня для відкручування яких має різноманітні кінцевики. Вони використовуються в машинобудуванні, в автосервісах, столярних роботах, а також при побутових роботах. Є велика кількість різноманітних розмірів та типів гвинтів, з якими потрібно проводити різноманітні монтажні роботи. Здебільшого болти відкручуються з допомогою біт, насадок чи викруток. Біта – це насадка із шестигранним кінцевиком, на кінці якого розташована робоча поверхня. Біти та насадки можуть бути встановлені у спеціальний утримувач, який у свою чергу підходить під різноманітний монтажний інструмент. Також існують різні викрутки з битодержателем на кінці, робота з якими зручна та практична. У нашому асортименті представлені набори біт з різним наповненням та довжиною.

Розрізняю такі основні види біт:

  • хрестові (PH)
  • хрестові з насічками (PZ)
  • шліцеві (SL)
  • шестигранні (HEX)
  • шестипроменеві зірки (TORX)
  • дванадцятипроменеві зірки (spline)
  • двосторонні біти

Набори біт TOPTUL

Насадки біти пропонуються як поштучно, так і в наборах. Набори бітів Toptul бувають у так званих касетах, а також у металевих коробках, які в свою чергу комплектуються бітами під тримач або впресовані в головку. Останній варіант біт використовується разом із коміром, що дозволяє докладати суттєвих зусиль для відкручування. Набори бітів Toptul також бувають у комплекті з тріскачками, що спростить роботу з ними. Розрізняють набори біт та насадок зі спеціальним кінцевиком під шуруповерт, які будуть корисні при будівництві та проведенні ремонтних робіт. Такі біти насадки бувають магнітними, що дозволяє фіксувати відкручений болт. Набори насадок біт типу хрест широко поширені при роботі з меблями та побутовою технікою, тобто при побутових роботах.

При розбиранні салону автомобіля, а також при роботах з ходовою частиною зараз  часто зустрічаються так звані шести та дванадцятипроменеві зірки. Ці форми кріплення широко поширені в німецькому автопромі. Також в нашому асортименті є біти насадки так звані PZ (pozidriv). Принципова відмінність від звичайного загальновідомого хреста у тому, що у робочої частини між стандартними шлицами є додаткові грані. На саморізі відповідно також є такі грані. Це зроблено для того, щоб з меншими зусиллями відкрутити, наприклад, болт, що прикипів.

Набори бітів Toptul бувають у трьох різних розмірах, відповідно від цього залежить їх функціональне призначення.

  1. Найпоширеніші в домашніх умовах це набори насадок біт під кінцевик 1/4". Вони використовуються в спеціальних викрутках і битодержателях. Компанія Toptul пропонує спеціальні викрутки для наборів насадок біт, які називаються викрутки-бітоутримувачі, вони бувають як з магнітним тримачем, так і з механічним.
  2. Наступний варіант - це набори біт під кінцевик 5/16", які використовуються в ударно-поворотних викрутках, а також комплектуються в комбінованих наборах інструменту. -поворотні викрутки найчастіше використовуються в рихтувальних майстернях і при роботі з болтами, що прикипіли.Вищеперераховані насадки біти також бувають двосторонніми, які використовуються в спеціальних тріскаточних викрутках.
  3. Останній формат біт - це набори біт під кінцевик 10 мм. Такі насадки набули широкого поширення у сфері обслуговування автомобілів. Важливою особливістю цих біт, насадок та викруток є те, що вони пропонуються у різному форматі довжини, щоб розкручувати необхідні болти у важкодоступному місці.

Набори бітів Toptul мають різноманітну конфігурацію, і в залежності від виконуваних робіт у нашому асортименті можна вибрати саме те, що необхідно Вам. Біти, насадки та викрутки виготовлені з хром-ванадієвого сплаву, що є гарантом відмінної якості.

Вгору