Перейти к мобильной версии
0
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)

Запрос звонка
Фильтры

Різновид наборів ключів Toptul

ТМ Toptul представляє набори ключів професійної якості, які підійдуть для використання практично у будь-якій сфері діяльності. Для зручності зберігання ключів їх комплектують в набори. У зв'язку з різноманітною специфікою зберігання і експлуатації, набори ключів Топтул поставляються в різних варіаціях.

​Види наборів ключів Toptul:

  • В чохлі - ключі зібрані в матер'яний чохол, для кожної позиції є своє посадочне місце зі значенням розміру. Чохол можна згорнути в сумку, а також повісити на стіну, для цього в ньому передбачені спеціальні отвори. Набори ключів Toptul в матер'яних чохлах є найпоширенішими і мають велику кількість комбінацій по наповненню. Як правило максимальний розмір в даних типах наборів складає 32 міліметра.

 

  • В холдере - пластиковий переносний утримувач, має щільні посадочні місця для ключів. На кожному посадочному місці вказані розміри, для швидкого пошуку необхідного ключа. Холдер має ручку, що складається, для зручності транспортування. Є можливість вивішування його на стіні. Ці набори ключів Топтул мають компактні розміри, що дозволяє зручно розташувати їх у багажнику авто. Відповідно тому вони дуже популярні серед автолюбителів.
  • В металевому кейсі - ключі укомплектовані в міцну залізну валізу з ручкою для зручності транспортування. Якісні клямки дозволяють щільно фіксувати кришку набору щоб уникнути попадання в нього бруду, пилу і вологи. Цього типу набори ключів Toptul широко поширені у використанні в цехах підприємств і станціях технічного обслуговування.
  • В ложементі - відкрита платформа з посадочними місцями, призначається для вставки у висувні ящики інструментальних візків. Ложементи також можна вставляти і в металеві кейси необхідного розміру.

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір наборів ключей Топтул. Наші менеджери підкажуть і підберуть для Вас оптимальні по комплектації і ціні варіанти.

Бесплатные телефоны горячей линии: 066-888-00-44, 067-888-00-44, 057-720-91-53
Запросить звонок