Перейти к мобильной версии
0
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)

Запрос звонка
Фильтры

Комбінований набір ключів і головок на 82 одиниці

Вирушаючи в поїздку треба завжди пам'ятати про безпеку і непередбачені ситуації в дорозі. Водій завжди повинен мати у своєму арсеналі необхідні запчастини та набір ключів і головок для їх заміни. Існує маса пропозицій з різною конфігурацією наборів і їх наповненням. Все залежить від робіт, що проводяться, і інструменту, який в них задіяний.

Кращий набір ключів і голівок для автомобіліста

При виборі набору, який завжди буде під рукою, треба добитися максимальної універсальності. Саме таким є набір ключів головок на 82 одиниці. У своєму активі він має комплект торцевих голівок під два приєднувальні квадрати розмірністю від 4 до 32 мм. Це дозволить крутити як невеликі болти, наприклад, в салоні авто, так і великі вузли і агрегати.

Важливим за значенням в наборі ключів та головок є комплект комбінованих ключів розмірністю від 8 до 22 мм. Накидна частина з багатогранним профілем надійно фіксується на потрібній гайці і забезпечує надійний додаток зусилля. Набор містить різноманітні біти, якими можна відкрутити будь-який болт або саморіз як в автомобілі, так і вдома.

Для роботи з торцевими голівками і бітами, впресованими в голівку є периферія у вигляді тріскачок та воротків. У наборі є дві тріскачки з гумовою ручкою під малий і великий квадрат. З їх допомогою зручно закручувати щось та не перехоплюватися зайвий раз. Також є зручний перемикач реверсу для швидкої зміни напряму закручування. Універсальним доповненням до роботи воротками та тріскачками з набору будуть подовжувачі різноманітної довжини. Завдяки ним можна без проблем відкрутити втоплений болт або гайку.

Для відкручування свічок внутрішнього згорання для двигуна в наборі присутні голівки для свічок розмірністю 16 мм і 21 мм. Також приємним бонусом буде гнучкий вал під малий приєднувальний квадрат, який дозволить закручувати важкодоступні з'єднання. Набір ключів головок упакований в міцний пластиковий кейс з якісними замками.

Набір інструменту на 82 одиниці буде надійним супутником в дорозі і допоможе в непередбаченій ситуації у разі виникнення поломки. Купити набір ключів та головок Toptul за кращою ціною можна в нашому інтернет магазині.

Бесплатные телефоны горячей линии: 066-888-00-44, 067-888-00-44, 057-720-91-53
Запросить звонок