Перейти к мобильной версии
0
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)

Запрос звонка
Фильтры

Ручний пневмоінструмент


Пневмоінструмент має ряд переваг, що дозволяє йому успішно конкурувати з електроінструментом. Пневматичний інструмент практично незамінний у виробництвах з високою пожежонебезпекою. Висока потужність пневмодвигунів забезпечує невеликі розміри і вагу інструменту, що сприяє низькій стомлюваності робітників і високій продуктивності праці. Він невибагливий в роботі - здатний працювати в широкому діапазоні температур, при підвищеній вологості, в забруднених і запилених просторах.

Системи для використання пневмоінструмента включають компресор, ресивер, фільтри для очищення повітря, віддільники вологи, шланги для подання повітря і сам інструмент, наприклад пневматичний гайкокрут. Надійність і великий ресурс пневматичного інструменту значною мірою визначаються якістю стислого повітря. Системи підготовки повітря повинні забезпечити його стабільний тиск, очищення і осушення, а також обробку повітря олією.

Для зручності роботи з пневмінструментом в цехових умовах використовують спіральні шланги з поліуретану. Шланги зазвичай обладнують сполучними штуцерами, швидко рознімними муфтами і кінцевими перехідниками. Шланги з поліуретану стійкі до зовнішніх дій: до стирання і утворення подряпин, а також до гідравлічної олії, гасу і т. п.

Типи пневматичного інструменту

Пневматичний інструмент буває ударної дії (пневмозубила, пневмомолотки та ін.), обертальної (шлифмашинки, тріскачки та ін.) і ударно-обертальної (домкрати, гайкокрути та ін.).

Вибираючи інструмент, розберемо на прикладі пневматичного гайкокрута, передусім потрібно точно сформулювати свої вимоги:

  • продуктивність (можливість регулювання обертів, точність регулювання і т. п.);
  • потужність (пневматичний гайкокрут має різний момент крутіння, для різного фронту роботи);
  • ергономічність (вага, зручність роботи, зберігання і перенесення);
  • вартість (співвідношення ціни і якості, гарантія);
  • сервіс (наявність сервісного обслуговування і складу запчастин).

 

Бесплатные телефоны горячей линии: 066-888-00-44, 067-888-00-44, 057-720-91-53
Запросить звонок