Перейти к мобильной версии
0
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)

Запрос звонка
Фильтры

Гайкові ключі і їх різновиди

Гайковий ключ - це основний робочий інструмент автослюсаря, водопровідника і будь-якого іншого фахівця практично в усіх сферах діяльності. Деякі види гайкових ключів корисно мати і в побуті для дрібних домашніх ремонтів. Розглянемо основні види ключів використовуваних в сучасній промисловості.

Види гайкових ключів

Ріжкові - гайкові ключі з відкритим зівом, що за формою нагадують ріжки. Для зручності роботи подовжні осі голівки і ручки знаходяться під кутом 15°. Є одно- і двосторонні ріжкові ключі. У першому випадку ключ має одну голівку і ручку. У двосторонніх - дві голівки з двох кінців ручки з різними розмірами.

Накидні - ключі, які позбавлені основного недоліку ріжкових, а саме невеликих зон контакту. Голівка має контакт з усією гайкою і є зручнішою в роботі. Профіль ключа має 12 граней і є зручніший завдяки меншому куту повороту для роботи - 30° замість 60° для 6-гранного. Накидний ключ може бути плоским, мати відігнуту голівку (15°) або вигин.

Комбіновані - гайкові ключі мають з одного боку ріжковий вихід, а з іншого накидний. Ці види ключів відносяться до найбільш популярних завдяки тому, що є можливість користуватися універсальним інструментом, позбавленим недоліків кожного з них окремо.

Розвідні - ріжковий гайковий ключ зі змінюваною відстанню між губками, має можливість налаштування робочої зони залежно від розміру гайки. Зручний в роботі завдяки універсальності і можливості не носити з собою цілий набір гайкових ключів.

Трубні - ключі широко застосовуються для сантехнічних і інших видів робіт. Особливістю конструкції є регульоване переміщення нижньої губки під точний розмір деталі. Завдяки спеціальним насічкам ключ можна використати для роботи з круглими деталями, наприклад трубами.

Балонні - ключі, які призначені для зміни коліс і інших робіт. Є торцевим ключем з подовженим утримувачем і монтажною лопаткою на кінці. Найбільш популярні ключі з хрестоподібним утримувачем, кожен кінець оснащений окремою голівкою.

Бесплатные телефоны горячей линии: 066-888-00-44, 067-888-00-44, 057-720-91-53
Запросить звонок