Перейти к мобильной версии
0
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)

Запрос звонка
Фильтры

Автомобільний підйомник як основа для СТО

Автомобільний підйомник є головним атрибутом автосервісу, в якому займаються обслуговуванням ходової частини автомобіля. З його допомогою можна без проблем оглянути частини підвіски автомобіля, днище, вихлопну систему і багато інших вузлів. Також набагато спрощується ремонт цих частин, оскільки ці роботи провести без вивішування автомобіля практично неможливо.

Основні типи автомобільних підйомників

Серед різноманітності підіймачів розрізняють дві найбільш великих групи, а саме двостійкові і чотирьохстійкові варіанти. Найпоширенішими й універсальними є двостійкові підіймачи. Двостійкові автомобільні підйомники бувають з верхньою і нижньою синхронізацією. Тут мається на увазі, що гідравлічна лінія, а також троси блокування стопорів підіймача проходять або знизу або згори. Ці види підіймачів мають як свої плюси, так і мінуси.

Авто підйомник з нижньою синхронізацією має гідравлічну лінію, яка проходить знизу і закрита захисним металевим кожухом. Із за того що на підлозі буде виступ та знерухомлений автомобіль буде досить незручно провозити через цей виступ для вивішування на підіймачі. До плюсів автомобільних підйомників з нижньою синхронізацією можна віднести відсутність обмежень по висоті боксу. Головне це стежити щоб авто не торкалося дахом стелі боксу.

Підіймачі з верхньою синхронізацією не мають такого виступу та утворюють абсолютно рівну підлогу, завдяки якій можна прокатувати будь-яке авто, навіть якщо автомобіль без двигуна. Але такі підіймачі мають обмеження по висоті боксу. Стеля має бути не менше чотирьох метрів.

Також ми пропонуємо чотирьохстійкові підіймачі для проведення процедури налаштування кутів установки коліс. Вони комплектуються також передніми поворотними кругами, задніми платформами зрушень і гідравлічною траверсую для вивішування передньої частини автомобіля.

У нашому магазині ви можете вибрати підйомник для сто, який найбільш підійде до вашого боксу, під конкретні види виконання робіт та за кращою ціною.

Бесплатные телефоны горячей линии: 066-888-00-44, 067-888-00-44, 057-720-91-53
Запросить звонок