При виконанні будівельних та монтажних робіт майстер часто стикається з необхідністю скріплення різних поверхонь та деталей. З давніх-давен прийнято в таких випадках користуватися зварюванням. Це дешево, але не завжди зручно. Можливо важливий зовнішній вигляд і зварювання у разі виглядає досить грубо. Так само при виконанні, наприклад, покрівельних та будівельних робіт дуже незручно користуватися зварюванням через скрутність умов та безпеки. У такому разі чудово підійдуть саме заклепки. Розглянемо докладніше особливості роботи із заклепками та їх переваги та недоліки для споживачів

Розрізняють такі типи заклепок

  • Класичні (нагадують грибки);
  • Напівтрубчасті (з наполовину порожнім стрижнем);
  • Заставні або витяжні;
  • Пістонні;
  • Різьбові.

Заклепки вже дуже давно і міцно зайняли свою нішу у сфері скріплення різних матеріалів. Спочатку скрізь використовувався або зварний шов, або звичайне різьбове з'єднання на саморізах і болтах. Але часом буває, що поверхні можуть бути неоднорідними за складом і звичайні методи скріплення можуть не підійти. Саме у таких ситуаціях на допомогу прийдуть заклепки. Заклепочник із набором заклепок стане надійним помічником при фасадних, облицювальних та покрівельних роботах, у машинобудуванні та різних виробництвах, а також в інших сферах діяльності.

Заклепочник з набором заклепок може бути з різним заклепочником у комплектації і відповідно з різними заклепками. Залежно від робіт можуть використовуватися як звичайні пістони, так і складові різьбові заклепки. При роботах зі стандартних умов, наприклад усередині приміщення, достатньо буде і напівтрубчастих, заставних або пістонних заклепок. Перший та другий варіанти при зминанні м'яких стінок забезпечать надійну фіксацію двох поверхонь як у приміщенні, так і на вулиці. Відмінний варіант при ремонті даху, тому що в таких умовах незручно що-небудь свердлити та інше. Заклепування з використанням ізолюючої прокладки дає щільне з'єднання, захищене від вологи.

Заклепочник з набором заклепок під різьбові заклепки часто використовують для скріплення тонких поверхонь, які звичайне заклепування може не скріпити. Різьбовий варіант при скручуванні забезпечить щільне та надійне з'єднання. Такі заклепочники з набором заклепок мають дещо іншу конфігурацію та функціонал. Набори заклепочників це незамінний атрибут монтажника, будівельника та інженера – в тих сферах, де необхідне якісне та швидке зчленування різних поверхонь.