Автомобільні двостоечні підйомники є незамінним помічниками в будь-якому сервісі, що займається обслуговуванням автомобілів. Підйомники служать для вивішування автомобіля над землею для діагностики та ремонту ходової частини, випускної системи, огляду днища тощо. 2 х стійкові витяги Лаунч бувають декількох видів. Нижче розглянемо класифікацію витягів.

Автомобільні двох стійкові підйомники класифікуються за такими ознаками:

  • Верхня синхронізація
  • Нижня синхронізація
  • Автоматичне розблокування стопорів
  • Механічна розблокування стопорів
  • Вольтажність двигуна 220 вольт або 380 вольт
  • Вантажопідйомність витягів 3.5т, 4т і 5т

Основні зовнішні відмінності в підйомниках складаються в конструктивному вигляді синхронізації. Бувають автомобільні двостійкові витяги з нижньою синхронізацією, а також з верхньою. Нижня синхронізація має меншу висоту стійок, при цьому такий підйомник автомобільний двостоїчний можна поставити в бокс навіть з обмеженою висотою. Також у таких витягах немає обмежень по висоті автомобіля. Підйомники з верхньою синхронізацією обмежені висотою боксу. Головна відмінність у цих двох видах витягів лежать у розташуванні тросів та гідравлічній системі. У верхній синхронізації трос та ролики проходять по верхній арці. У нижній синхронізації відповідно проходять внизу. Гідравліка в нижній синхронізації закрита захисним кожухом, що захищає лінію під час наїзду автомобіля. У гідравлічному витягу з верхньою синхронізацією, у свою чергу, цей кожух відсутній і проїзд залишається вільним. Це зручно, якщо автомобіль, який потребує підйому, перебуває в знерухомленому стані.

 

Наступною важливою відмінністю є тип розблокування. Розрізняють ручне та механічне розблокування. При ручному блокуванні для зняття зі стопорів потрібно потягнути за спеціальні кільця, що знаходяться біля основи колон. При автоматичному розблокуванні на одній із колон знаходиться пульт, з якого можна керувати електромеханічним розблокуванням. Це економить час, але при цьому підйомник автомобільний двостоїчний коштуватиме дорожче за таких же характеристик. Також варто врахувати, що у витягах з верхньою синхронізацією на верхній балці знаходиться спеціальний кінцевик, при торканні якого дахом автомобіля відбувається зупинка підйому. Це дуже зручно під час підйому, щоб не пошкодити дах авто об дах боксу. У підйомниках з нижньою синхронізацією такого немає, тому під час підйому слід бути обережним.

Також при виборі підйомника слід звернути увагу на вольтажність двигуна і вантажопідйомність. 2х стійкові підйомники бувають із приводом на 220В та 380В. Привід на 380В буде кращим і надійнішим, т.к. захистить від перепадів напруги, наприклад, у приватному секторі чи гаражному кооперативі. Важливим критерієм є також вантажопідйомність. Залежно від того, з якою технікою планується працювати, вибирається максимальна маса підйому. Якщо тільки легкові авто та легка комерційна техніка, то вистачить і 3,5-4 тонни. Якщо ж планується піднімати важкі позашляховики або довгобазні намисто, то є сенс вибрати двостоєчний автомобільний підйомник на 5 тонн.

Основні розміри автомобільних двостійкових підйомників

Параметрами розмірів при виборі підйомника є висота колон і як наслідок висота боксу, в якому вони будуть стояти. Висота колон у підйомнику з нижньою синхронізацією становить 2860 мм, у двостоєчних автомобільних витягах з верхньою синхронізацією колони висотою 3840 мм. Це означає, що висота боксу повинна бути не менше 4 м. Також важливий параметр - це ширина проїзду. У цих двох видах двостійкових автомобільних витягів вона становить 2486 мм. Час підйому авто становить 50 секунд.

Для автосервісу, який займається ремонтом двигуна або ходової, серцем станції є звичайно ж автомобільний підйомник. З його допомогою авто без проблем можна підняти та зробити його ремонт. Але часто у клієнтів є бажання отримати комплексні послуги з ремонту та обслуговування, а саме поміняти гуму або зробити балансування коліс. У такому разі чудовим варіантом розширення бізнесу буде покупка шиномонтажного верстата. Він дозволить зберегти клієнта, який не поїде до конкурента, а обслуговуватиметься саме на Вашій станції.