Перейти к мобильной версии
0
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)
Корзина
Товаров: 0 ед.,
(0 грн.)

Запрос звонка
Фильтры

Набір інструментів для авто

Для будь-якого автолюбителя рано чи пізно встає питання придбання набору інструментів для авто. Для цього можуть бути різні передумови - хтось вважає за краще лагодити свій автомобіль сам, а хтось втомився постійно просити інструмент у свого сусіда по гаражу. У будь-якому разі, водія чекає непростий вибір набору інструментів для авто. Але як правильно вибрати набір інструментів для авто з великої кількості пропозицій? У цій статті ми постараємося коротко розібратися в цьому.

Вибір набору інструментів для авто

При виборі набору треба чітко визначиться, чого конкретно ви хочете від його комплектації. Планується повністю брати участь в житті автомобіля, або ж лагодити щось в міру потреби та можливостей. Якщо потрібні тільки торцеві голівки та планується крутити ходову частину або двигун, тоді є набори інструментів для авто наприклад на 24 одиниці в металевому кейсі. У їх комплектації будуть голівки від 10 до 32 мм, а також периферія у вигляді тріскачки, воротку і подовжувачів. Такого набору цілком вистачає для мінімальних завдань, які можуть виникнути в дорозі.

Якщо завдання полягають в розбиранні салону і якихось дрібних робіт, то у нас є пропозиції на такі випадки. Є набори інструменту для авто на 94 і 108 одиниць. Їх наповнення найбільш універсальне для будь-якого спектру завдань. У таких наборах є голівки від 4 мм до 32 мм під два приєднувальні квадрати, при цьому також є набір високих голівок для роботи з втопленими болтами. Також є периферія у вигляді тріскачок, воротків, подовжувачів та карданів для роботи з цими голівками. Для обертання гвинтів в наборі є біти з різноманітним профілем.

Якщо ж і такого набору інструментів недостатньо, то ми можемо запропонувати флагманський набір інструментів для авто на 150 одиниць. У цьому наборі вже додані комбіновані ключі, розрізні ключі для гальмівних патрубків, пасатижі, бокорізи, набір вибивань, молоток і інше. Такий набір інструментів підійде під будь-яку ситуацію, будь то ремонт авто, побутові роботи або ж ремонт приміщень.

При роботі з вантажною або ж зі спеціалізованою технікою розмірів голівок, які містяться у вище перелічених наборах, часто недостатньо. Для таких робіт ми пропонуємо набори під приєднувальний квадрат 3/4 та 1 дюйм. У таких наборах міститися голівки від 19 до 50 мм і від 36 мм до 80 мм відповідно.

У нашому асортименті є безліч наборів на будь-який смак, призначення і гаманець. Ви завжди можете звернутися за консультацією і наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір.

Бесплатные телефоны горячей линии: 066-888-00-44, 067-888-00-44, 057-720-91-53
Запросить звонок